Prosím o chvilku strpení, než se dá všechno dopořádku.

Květen 2017

Začátek, je ta nejdůležitější součást každé práce

24. května 2017 v 15:31 | -J |  Boj za nové tělo
Tímto bych Vás chtěla srdečně přivítat na nově založeném blogu týkajícího se 'boje za nové tělo'. Usmívající se

Vím, že existuje již mnoho stránek na téma zdravá výživa, cvičení, hubnutí atd., každopádně všechny jsou odlišené. Pokaždé člověk najde něco nového, proto takových stránek není nikdy dost (i přesto, že už mám několik oblíbených, ráda objevuji nové). Doufám, že i tady objevíte něco poučného, nového, zajímavého.

Začátky bývají náročné, ale já věřím, že se s tím jakýmsi způsobem a radostí poperu a bude se tu líbit jak Vám, tak i mně. Jenom mi dejte nějaký ten čas, protože i ten největší strom byl kdysi jen semínkem v zemi. Chci, abychom se všichni, kteří bojují za nové tělo vzájemně podporovali, motivovali, pomáhali, jelikož je to velice důležité. Budu s Vámi sdílet nápady, jídla, sporty, túry, motivaci a cokoliv, co si kdo bude přát.

K názvu mě inspirovala především youtuberka/blogerka Péťa Elblová (jmenujisepeta), která přispívá na instagramový účet •_bojzanovytelo_•. Se zdravým životním stylem jsem začala před třemi týdny, takže i přesto, že jsem úplný nováček, se už v jídle začínám orientovat. Věřím, že všichni dokážeme splnit naše očekávání a s úsměvem na tváři se probojujeme k novému tělu. Přijměte se jací jste teď, nečekejte až dosáhnete vysněných výsledků. Mějte klid na duši, všechno jde potom lépe. :-)

S přáním hezkého dne plného úsměvů,
Janča